,,Opakovane vyhlasujem:nikdy by som neuškodil a ani by som nikdy nedokázal ublížiť ani jedinému dieťaťu.Je mi nevoľno, keď o mne píšu nepravdy."

AHOJTE
VITAJTE NA MOJEJ STRÁNKE O VŠETKOM ČO SA TÝKA MICHAELA JACKSONA.
DÚFAM ŽE SA VÁM TU BUDE PÁČIŤ.

Robím diplomy pre moje SB za spriatelenie tak,napíšte do komentárov čo mám dať na diplom.
Ak chceš aby som Ti spravila menovku stačí do napísať komentárov čo mám na ňu napísať.


                                                            


                                        
                                    LEN TU,KLIK


       
Zahlasujte v ankete.Anketa trvá do piatku(7.1.2011)TU

Srpen 2010

Všetko najlepšie,Michael!

29. srpna 2010 v 18:38 Nezaraditeľné.
Dneska by mal Michael 52 rokov,ale škoda že nie dožitých. :(


Prince a Paris chodí do soukromé školy.

29. srpna 2010 v 18:31 Články
Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, začaly od včerejška navštěvovat soukromou základní a střední školu Buckley v údolí San Fernando. Blanket tento rok do normální školy ještě chodit nezačne, a bude pokračovat s domácí výukou. Škola Buckley byla založena v roce 1933 a v současnosti má asi 750 žáků. Jedná se o obdobu našeho víceletého gymnázia, takže děti opouštějí školu přímo na univerzitu.

Michael Bearden dokončil 'One last goodbye'.

26. srpna 2010 v 19:59 Články
Hudební režisér turné/filmu THIS IS IT, Michael Bearden dokončil svojí tribute píseň 'One last goodbye', který je dárek pro Michaela k narozeninám. Nyní je k dispozici na Itunes.

Nedá sa mi zaspať.

24. srpna 2010 v 1:13 Diár
Ahojky.Podla nadpisu sa dá usúdiť že sa mi nedá zaspať,po 2 hodinovom prehadzovaní sa v posteli som to vzdala a išla som na net,som len zvedavá o kolkej stanem a či vôbec ešte zaspím ale našťastie som sama doma.
Našla som nové fotky Paris a Blanketa.
Sú podľa vás pravé?

Paris divã I love you - prince-michael-jackson photoomg!! I think that this would be in the future. but that if it is fake ..no rude coments - prince-michael-jackson photoPRINCE MICHAEL JACKSON - prince-michael-jackson photonew blanket pics - prince-michael-jackson photonew leaked blanket pics - prince-michael-jackson photo

                                                                                                    Vaša Kika.


Michaelovi rodiče se rozvádějí.

21. srpna 2010 v 18:30 Články
Joseph a Katherine Jackson se po 61 letech manželství rozhodli, že přistoupí k rozvodu. Katherine se během k rozvodu už dvakrát chystala, ovšem to v době, kdy zjistila, že její muž má aféry s jinými ženami nebo, že má nemanželské dítě. Oba momentálně žijí odděleně, Katherine s dětmi v Encinu, Joe v Las Vegas. Joe si dokonce za Katherinu našel náhradu, kterou s sebou vodí na různé akce, kde se vzdává pocta jeho zesnulému synovi...
click to zoom

3 novinky.

4. srpna 2010 v 19:52 Články
Katherine vzpomíná na malého Michaela

Katherine se ve interview k propagaci své knihy ''Never can say goodbye'' rozpomněla také na malého Mika v plenkách a to, že odjakživa věděla, že z něj bude hvězda. To když jako malý tancoval i do rytmu pračky a to: v naprosto přesném načasování''.

Will.I.Am nepodporuje nové album

Zpěvák skupiny Black eyed peas, Will.I.Am se vyjádřil proti chystanému albu od Sony, které má vyjít v listopadu. ''Michael byl perfekcionista, vydávat hudbu bez toho, aby jí dal Mike požehnání mi přijde neuctivé. Mike byl můj přítel a znal jsem ho dobře, myslí, že tohle by neposvětil.''

K chystanému albu se objevilo info od bratra Jackieho, který řekl, že další bratr, Marlon na albu pracuje s Johnem McClainem, Michaelovým manažerem a spoluvlastníkem Michael Jackson Estate.

Estate zamezuje fungování online MJ casina

'Michael Jackson Estate' se pokouší zamezit nelegálnímu využití značky 'Michael Jackson' a to, když nepovolili fungovaní internetového casina, jenž používá Michaelovo jméno a obrázky. Na stránce casina vás přivítá text: ''Král Popu je poctěn, že vám může přinést největší online casino ve stylu Las Vegas!'' Stránky se oháněli tím, že mají potřebná povolení, ovšem naopak právník Estatu, Howard Weitzman řekl TMZ, že : ''provedeme jakákoliv potřebná opatření, abychom celou stránku mohli co nejrychleji zrušit.''


Zdroj

Včera som nič nepridala.

3. srpna 2010 v 15:16 Diár
Čauky,včera som tu síce bola,ale som nepridala žiadne články lebo ani poriadne niesú.
Včera večer sme ešte išli kúpiť mačiatko,je zlaté má 4 farby a volá sa Kitty.Veď určite sem niekedy dám jej fotku.

Další info o novém albu.+Odkaz na hru s Michaelom.

1. srpna 2010 v 12:24 Nezaraditeľné.
Zdroj z 'Michael Jackson Estate' řekl magazínu Rolling Stone, že nové album, které vyjde v roce Listopadu 2010, bude obsahovat 10 nových písní. Michael údajně zanechal po své smrti asi stovku nikdy nevydané hudby, kdy většina byla nahrána v 80tých letech, tedy vrcholu jeho kariéry, jak řekl Frank DiLeo, Michaelův manažer. Sbírka také obsahuje písně z kolaborace s Akon, Will.i.am a Ne-Yo. ''Je tam plno písní z alba BAD, které jsme museli vystřihnout, přitom jsou naprosto skvělé.
Tommy Mattola(ředitel firmy Sony Music) řekl Rolling Stone minulý rok: ''Kdykoliv Jackson nahrával, přehrával, to znamená, že nahrál tak 20-30 písní pro album a potom si vybral ty největší hity, které na album zařadil. Ovšem všechny ostatní písně, byly podle mě stejnými hity, jako ty co vyšli. Například na album ''Thriller'' se nedostala skvělá píseň Don't be messin' around.
Ovšem Michaelův spolupracovník na albu 'Invincible', Rodney Jerkins minulý týden řekl, že on sám vydá album plné nevydaných písní z alba z roku 2001. Jestli to bude součástí alb, slibovaných od Sony, se neví.

Toto je hra,ktorú som našla na nete:Hra s Michaelom KLIK