,,Opakovane vyhlasujem:nikdy by som neuškodil a ani by som nikdy nedokázal ublížiť ani jedinému dieťaťu.Je mi nevoľno, keď o mne píšu nepravdy."

AHOJTE
VITAJTE NA MOJEJ STRÁNKE O VŠETKOM ČO SA TÝKA MICHAELA JACKSONA.
DÚFAM ŽE SA VÁM TU BUDE PÁČIŤ.

Robím diplomy pre moje SB za spriatelenie tak,napíšte do komentárov čo mám dať na diplom.
Ak chceš aby som Ti spravila menovku stačí do napísať komentárov čo mám na ňu napísať.


                                                            


                                        
                                    LEN TU,KLIK


       
Zahlasujte v ankete.Anketa trvá do piatku(7.1.2011)TU

Září 2010Nový album výjde 22. novembra 2010 ?

18. září 2010 v 20:00 Články
Nový album Michaela Jacksona by podla zatial neoficiálnych informácií mohol výjsť 22. novembra 2010. Na stránke portálu HMV i Amazonu sa objavila informácia o spustení predaja. Obal ani zoznam skladieb nie sú známe, avšak Teddy Riley na Twitteri potvrdil, že jednou z nich bude už známa Hold My Hand, ktorú Michael nahral s Akonom. Na albume spolupracuje i skladatel Benjamin Wright, ktorý sa podielal na Michaelovom albume Off The Wall a mnohých známych projektoch.


Informace o dětech ve škole v Buckley.

11. září 2010 v 19:25 Články
Děti Michaela Jacksona, Prince, 13, a Paris, 12, navštěvují soukromou školu Buckley, kterou v minulosti navštěvoval i Michael se svými bratry. Do třídy chodí sami, ale před třídou je čeká budyguard, který je doprovází v areálu školy. Rodinný právník Brian Oxman řekl, že se děti dobře adaptují a myslí, že přítomnost ochranky nebude za pár týdnů nutná. "Tyto děti zvládnou všechno a jejich otec by to určitě schválil."

Michaelova sestra La Toya k tomu ale řekla: "Osobně si myslím, že by bylo lepší je doma vzdělávat trochu déle. Protože, víte, Michael byl rád, když měl přehled o tom kde jsou, co se naučili. Myslím si, že je trochu příliš brzy, aby šly do školy, kde jsou vystaveny reakcím okolí. Michael chtěl, aby více vyrostly, než se tohle stane." Na otázku, zda Michaelovo nejmladší dítě, Blanket, 8, bude navštěvovat Buckley v budoucnu, LaToya řekla: "Bude, ale teď ještě ne. Je to trochu moc mladý, a sám řekl, že ještě není připraven."

THIS IS IT bude blue ray 3D.

4. září 2010 v 17:56 Články
Spolu s rozmachem filmů, které se nyní vydávají ve formátu 3D, jako je třeba Avatar, Toy Story 3 a tak dále, se dokonce i THIS IS IT dočká formátu 3D v nejbližší době. Takže pokud máte televizi, jenž podporuje 3D, blue ray machaniku nebo Playstation 3 a samozřejmě 3D brýle tak si užijete film o Michaelově posledním turné v ''jiné dimenzi''.